درباره ما

شرکت پیشگامان توان دودان در سال 1394 فعالیت خود را در زمینه نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته و سیستم های اعلان حریق و همچنین طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری تابلوهای PLC، برق و اتوماسیون صنعتی آغاز نموده که با دیدگاه مشتری مداری و بکارگیری پرسنل مجرب و متخصص توانسته نقش موثری در شکوفایی صنعت کشور ایفا نماید.

با تکیه بر دانش فنی تیم متخصص و تجربه گرانبهای کارشناسان خود و با به کارگیری برندهای معتبر جهانی در پروژه ها همواره کیفیت خدمات و سرویس های خود را تضمین کرده ایم و با داشتن سال ها تجربه در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری در زمینه دوربین مداربسته، سیستم اعلان حریق و تابلو  PLC مدعی هستیم که خدمات با کیفیتی ارائه می دهیم.

تیم طراحی
با در نظر گرفتن خواسته های مشتریان و بازدید و بررسی محل پروژه، سعی نموده طراحی های اولیه را با بالاترین کیفیت و استاندارد به مشتریان ارائه بدهند.
مدیریت پروژه
مدیران پروژه وظیفه دارند اجرای با کیفیت پروژه ها را با بازبینی طرح های اولیه پروژه و خواسته مشتریان در حین اجرای پروژه تضمین نمایند.
کارشناسان نصب
کارشناسان نصب شرکت که جز با دانش ترین و با تجربه ترین مهندسین فعال در این حوزه هستند همواره سعی نموده کیفیت اجرای پروژه ها را ارتقا بدهند.
تعمیرات و پشتیبانی
کارشناسان تعمیرات و پشتیبانی شرکت ما همواره آمادگی لازم برای رفع ایرادات و مشکلات احتمالی در حین اجرا و بعد از پروژه ها را دارند.

خط مشی ما

شرکت پیشگامان توان دودان با هدف اجرای پروژه های مسکونی و صنعتی در سال 1394 آغاز به فعالیت نموده و در این مدت بالغ بر صدها پروژه بزرگ مسکونی، تجاری و صنعتی اجرا نموده است. این شرکت با به کارگیری دانش و فناوری های پیشرفته، برای تامین هر چه بهتر خواسته کارفرمایان و دستیابی به توسعه پایدار فعالیت می کند. شرکت پیشگامان توان دودان به منظور بهبود بخشیدن به فعالیت های خود و حضور موفق در بازارهای داخلی و جلب نظر مشتریان خود با بالا بردن سطح مهارت های لازم و به کارگیری تکنولوژی روز سعی نموده است که اصول ذیل را به عنوان اهداف مستمر خود  در اولویت قرار داده و در مسیر بهبود مستمر گام بردارد.

  • کسب رضایت مشتریان
  • تعهد به مدت اجرای پروژه ها و تحویل به موقع آنها
  • افزایش بازده کار
  • افزایش کیفیت اجرای پروژه ها
  • ارتقای توان اجرایی شرکت

مشاوره رایگان

آیا برای اجرای پروژه های خود نیاز به کمک دارید؟ برای ارتباط با ما این فرم را پر کنید.

ممنون، پیام شما ارسال شده است.
هنگام ارسال پیام شما خطایی روی داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.
[contact-form-7 404 "یافت نشد"]

شماره تماس

09186802599

ایمیل

info@pishgamantavan.com

ساعات کار

9 صبح تا 6 عصر